Úloha NATOa ve válce v Afgánistánu a časovém zlomu sebou vytvořeným!

Je zřejmé, že NATO ještě před schválením agrese V Afgánistánu vůbec do války nechtělo.

I. Přerod velení NATOa změnou časovou.

Asi hodinu po útoku na dvojčata, kdyby svět ještě existoval, podepisovali by zástupci planety Země abdikaci do rukou Atreidských... Ale, že je na Světě Kan-Li se svým bohorovným, podle některých Atreidů ;o), náhedem na věc Makropulos a že zavolalo na pomoc svého soka v kšefty s lidmi věcí záznamu: zavolalo Impérium.

II. Imperiální vztah k 11. září.

K nechuti Atreidské je nutno podoknout, že je velká. I Harkonenská nechuť k někomu, komu pot lidský přijde jako zvěrstvo, je velká, kdo by to byl řekl, že? Atreidi jsou prostě paka, jsou uměle vytvoření a nepřijde jim, že proto nemají být bojovní - že robot je jen na práci, a když si vymyslí mstu, protože si jí musí vymyslet, protože je jen na práci, je komičtější než klaun zabíjející maminku presidenta, že?!! ;o))
Chci tím vysvětlit, že NATO do Afgánistánu ani nechtělo, ale bylo totální a absolutní vydírkou moci nadúřední, že jim budou padat baráky vo sto péro, když nezajistí to, čeho mají tak plnou držku (zrovna Američané ;o)) ) - spravedlnosti - důkazy měli, ale nějak se na to sralo...
Chci tím říci, že USA nemůže nechat svého rivala jak pustoší "méně bohaté" ;o)), ale klidně by to prase jedno klidně nechalo. Takovéto chování je neodpustitelné a máte to vy lidé ve vlastnosti jenom proto, abychom se po vás mohli my vyšší (upper, upír - nikovi vampýr (flus)- dampýrka je má matka ;oQ ) vozit. Díky za svou existenci, Mitti, můj otče, otče, ve kterého věřím a kterého vzívám, aby mi pomohl s chudými duchem, protože je jich víc!!!

III. DAM ve vztahu k víře.

Leností v DAM-muži a bojem v DAM-ženě definujeme realitu...

IV. ... a tak dny našich životů směřujou k dalšímu DAMu - životu věčnému...

Bůh ti buď milostiv - můj otče Mitti Věhlasný O.III.

============================

V. Soud nad komunismem probíhá (nebo spíše s -ismem).

Po potřebě dále fungovat, se vyhravší strana - strana Západní jala soudit -ismy, pozvala Hvězdného Soudce a jako vedlejšák mu přisoudila sejmout Nepřítele. I vymínil si album Asian Dub Foundation: Enemy of the Enemy (Nepřátelé Nepřítele), aby zjitil, že Nepřítel je on. Sám Velký DAM - neboli tajemství - pozval tedy Impérium (29 542 os.), Berserky s obsidiánových mečů (2 000 000 os.), zajal vhodné z bílé komunistické armády LP1989 do Matrixu s.r.p. jako tzv. S.W.O.R.D. team (4 000 000 os.), atd., atd. Hodlá tímto arzenálem útočit v nejbližších letech až do roku 2077, konktrétně 19. února, kdy umírá. Narodil se LP1978 a vzal si na pomoc Bibli - svůj zákoník - onu hledanou, zakázanou, ze které bys v dnešní době zaplakal a chtěl bys se s ní bít o to, že stojí za to koukat na televizi a jezdit autem a lítat letadli, vždyť to je přeci ten smysl života - dobýt přírodní živly... Prostě něco, co se nazývá komplex "666" vedoucí bezrecidývně ke komlexu "Schrödingerovi kočky" (komplexu z přílišného zatajování) - prostě: "Nad BIEM řeči o mříže!!!"
Rachel Valas I.II. v.r.